Drodzy pacjenci,

mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania  z zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii lekarskiej. Ten stosunkowo nowy dział w naszej pracy ma na celu poszerzenie naszych działań lekarskich by zadbać o Państwa wizerunek i lepsze samopoczucie, a także wydobyć naturalne piękno uśmiechu, twarzy i ciała w komfortowych i dyskretnych warunkach naszych gabinetów.

Wiemy jak ważne jest by zabiegi były przeprowadzone w czystości i sterylności, z zachowaniem wszelkich procedur medycznych, bezpiecznie, przez osobę certyfikowaną i mającą uprawnienia do tego typu zabiegów, postępującą z godnie z aktualną wiedzą medyczna, poprzedzone konsultacją lekarską i rozmową o oczekiwaniach estetycznych pacjenta.

Dlatego tez pracujemy na produktach renomowanych firm, posiadających atesty firm farmaceutycznych.

Zależy nam na jak najbardziej naturalnych zmianach rysów twarzy, czasem subtelna poprawa przeszkadzającego defektu ma ogromne znaczenie dla poprawy samopoczucia.

Zabiegi, które proponujemy są mało inwazyjne, nie wymagające chirurgicznych ingerencji w skórze czy dłuższej rekonwalescencji.