Praca w Nowadent

Dołącz do naszego zespołu!

praca w nowadent

Klinika Nowadent w Kartuzach - dynamicznie rozwijająca się miejsce na mapie stomatologii na Kaszubach szuka nowych osób do swojego Zespołu!

Jesteśmy liderem w świadczeniu wielospecjalistycznych usług stomatologicznych w oparciu o najnowocześniejsze technologie i współpracę z wąsko wyspecjalizowaną kadrą. Stawiamy na ludzi zaangażowanych, energicznych i rezolutnych, którzy dołączając do naszego Zespołu – będą lubić to co robią i współtworzyć rozwój firmy.

Czekamy na Twoje CV!
lek.dent Agnieszka i Miłosz Nowaccy

email: nowadentkartuzy.gmail.com

Co oferujemy?
Kogo poszukujemy?

asystentka stomatologiczna

higienistka stomatologiczna

sterylizatorka,
pomoc sprzątająca

recepcjonistka medyczna

praca w nowadent

Szukamy lekarza stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, periodontologa!

Zapraszamy serdecznie do Nowadent Dental Clinic dentystkę/dentystę, który szuka inspirującego miejsca pracy. Nasi pacjenci często mają wykonywane kompleksowe prace. To bardzo ciekawa część stomatologii. Pracujemy interdyscyplinarnie. Pracujemy cyfrowo, z aparatem RTG przy fotelu i tomografem na co dzień. Możliwość pracy z mikroskopem. Wspieramy się w działaniach i nawzajem motywujemy. Jesteśmy naprawdę wyjątkowi. Szukamy dentysty, który umie i lubi stomatologię zachowawczą, endodoncję, pracę z dziećmi lub zajmującego się periodontologią.
Jeśli przyłączysz się do nas, będziesz także robić odbudowy po leczeniu kanałowym i estetyczne odbudowy kompozytowe przednich zębów. Chcielibyśmy, aby nasi pacjenci polubili Ciebie i doceniali Twoją pracę.
Chcielibyśmy, abyś zaopiekował się nimi długoterminowo. Bo stawiamy na długie związki. Nie robimy nic „na dzisiaj, na jutro”. Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas ważne na lata.

dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy Tobie nie tylko pracę w fantastycznym zespole specjalistów, ale także bardzo dobre zarobki.

Kontrakt, jaki tobie zaproponujemy będzie uczciwy. Bo innych tak traktujemy, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Będziesz mógł wybrać swoje godziny pracy.
Będziesz pracować z wysoce kwalifikowanymi asystentkami na nowoczesnym sprzęcie (mikroskopy, znieczulenie komputerowe, tomograf, radiowizjografia, kamery wewnątzrustne). Będziesz współpracować z dyplomowaną higienistką stomatologiczną w zakresie higieny i skalingu. A my będziemy Ciebie motywować do kształcenia się i rozwijania także w innych dziedzinach stomatologii. Jeśli tylko będziesz chcieć. Indywidualnie przeszkolimy ciebie po zaakceptowaniu na stanowisko pracy. A jeśli postanowisz zostać z nami na dłużej, zapewnimy Tobie mentoring. Tutaj się dobrze pracuje. Bo jesteśmy wyjątkowi.

Oczekujemy od Ciebie…

Czy marzysz o nowej pracy?

Takiej, w której Ty możesz się rozwijać? Pracy w zespole który Cię wspiera? Marzysz o miejscu, gdzie Twoja praca będzie doceniona? Nasza klinika jest takim właśnie miejscem. Wciąż się rozwijamy.

Czekamy na Twoje CV!

lek. dent Agnieszka i Miłosz Nowaccy

email: nowadentkartuzy.gmail.com