Zespół Nowadent

Poznajmy się bliżej!

Nasz Zespół

Klinika Nowadent Dental Clinic to miejsce, które połączyło fachowców w dziedzinie stomatologii. Stanowimy zespół specjalistów z dużym doświadczeniem, ogromną empatią do Pacjentów jak i niepohamowaną chęcią rozwijania się i dalszego kształcenia.
Z racji tego, że na co dzień widujecie Nas w fartuchach, googlach i maskach, to chcielibyśmy Wam pokazać się nieco z bliska. Kim jesteśmy, kiedy znajdujemy się poza Kliniką? Poznajmy się!

Agnieszka Czaja – Nowacka

lek. dentysta oraz lek. medycyny estetycznej 

Właścicielka Kliniki Nowadent Beauty & Dental Clinic, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej oraz lekarz dentysta. Jest przepełniona pasją, ciepłem i zrozumieniem. Z wielką empatią podchodzi do Pacjentów – ze szczególną delikatnością odnosi się do tych najmłodszych, którzy dopiero co stawiają pierwsze kroki w gabinecie stomatologicznym lub dla których nasz Gabinet wcale nie jest obcy. 
W stomatologii uwielbia odbudowy zębów za pomocą wysoko estetycznych kompozytów.  Z satysfakcją obserwuje zmiany, które zachodzą u Pacjentów poddających się zabiegom z medycyny estetycznej. Kładzie olbrzymi nacisk na estetykę z nastawieniem na indywidualne potrzeby czy wskazania swoich Pacjentów.
Uwielbia wyzwania i z sukcesem finalizuje każdy z nich.
Prywatnie-mama trójki dzieci, z którymi z przyjemnością spędza wolny czas.

Miłosz Nowacki

lek. dentysta

Właściciel Kliniki Nowadent Beauty & Dental Clinic. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. 

Jego celem jest poprawa komfortu życia Pacjentów poprzez uzupełnienia braków zębowych przy zastosowaniu mostów, koron, uzupełnień implantologicznych czy protez.

Duże doświadczenie kliniczne, lata praktyki oraz wiedza zdobyta na przestrzeni lat pozwalają na kompleksowe przygotowanie planu leczenia dla Pacjenta w uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wskazań.

Dba o wysoki komfort Pacjentów podczas zabiegów.

Jego pasją jest podróżowanie, lubi czytać.

Łukasz Drejarz
lek. dentysta, implantolog
Ukończył Curriculum Implantologii na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nam Menem. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), jak również Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE), której celem jest propagowanie wysokich standardów w leczeniu stomatologicznym. Wiedza i umiejętności są dla niego podstawą do osiągania doskonałych i trwałych efektów leczenia. W porozumieniu z Pacjentem wdraża najlepsze dla niego procedury lecznicze. Efekty jego pracy są dla niego źródłem ogromnej satysfakcji, a najwięcej przyjemności dostarcza mu zadowolenie pacjenta.
Monika Zamojska

lek. dentysta

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku oraz członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz ESE – European Society of Endodontology. Dr. Monika przede wszystkim zajmuje się leczeniem endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego, ale również protetyką czy stomatologią estetyczną.
W pracy priorytetem dla niej jest wykonywanie zabiegów w pełni precyzyjnie i profesjonalnie, a za najwyższą wartość uznaje zdrowie Pacjenta jak i efekt finalny estetyczny.
Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Tworzy kompleksowe plany leczenia w oparciu o jedne z najnowszych technologii diagnostycznych (m.in. tomografię komputerową).

Klaudyna Pióro

lek. dentysta

Ortodonta z pasji oraz powołania. W naszej Klinice zajmuje się kompleksowym leczeniem Pacjentów z wadami zgryzu. 

Uczestniczka licznych kursów podnoszących Jej kwalifikacje. 

Prywatnie – miłośniczka gór oraz ceramiki artystycznej.

Izabela Zielińska

lek. dentysta

Jej domeną w stomatologii jest przede wszystkim chirurgia, leczenie zachowawcze, odbudowy estetyczne, protetyka. W pracy kieruje się wartością życzliwości, wsparcia, zrozumienia potrzeb i obaw Pacjenta. Mocno skrupulatna i dokładna. Poprzez swoje zaangażowanie i podejście do Pacjentów udowadnia, że gabinet stomatologiczny może być miejscem przyjaznym i komfortowym. Na co dzień interesuje się projektowaniem wnętrz, docenia naturę i dziką przyrodę. Z przyjemnością podróżuje.
Aleksandra Malotka-Trzebiatowska

lek. dentysta

Ukończyła studia medyczne na kierunku dentystycznym na Akademii Medycznej w Gdańsku.
Jest osobą pełną energii i życzliwości. Kontakt z pacjentem oraz jego zadowolenie z efektów leczenia jest dla niej istotnym wskaźnikiem. Uwielbia pracę z dziećmi, a każde nowe wyzwanie odbiera jako możliwość rozwoju.

Prywatnie bardzo towarzyska i zawsze znajdzie czas na gry planszowe.

Anita Reszka
higienistka stomatologiczna

Z wykształcenia i pasji dyplomowana Higienistka stomatologiczna. Ambitnie podchodzi do swojej pracy, kładzie duży nacisk na stały rozwój. Na co dzień bardzo delikatna i uśmiechnięta. Przekazuje Pacjentom swoją wiedzę, którą uzyskała na licznych szkoleniach, kursach. Jej celem jest edukacja i tworzenie świadomości Pacjentów w zakresie higieny jamy ustnej.
Niezastąpiona przy pracy z Naszymi najmłodszymi Pacjentami, przy których na co dzień asystuje. Ponadto pracuje przy zabiegach z dziedziny protetyki, endodoncji, chirurgii. Jej profesjonalizm i perfekcyjne podejście do Pacjenta jest doceniany podczas zabiegów higienizacyjnych, wybielania czy leczenia przebarwień/infiltracji próchnicy metodą Icon.
Prywatnie mama trójki dzieci, z którymi kocha spędzać czas. Pasjonuje ją podróżowanie kamperem.

Daria Szyszło

kierownik kliniki,
specjalista ds. Social Media

Jej praca, jest jej pasją. Od kilku lat mocno związana z pracą z Pacjentem. Swoje umiejętności i doświadczenie zdobywała pracując na różnych szczeblach pracy z Pacjentem- od asystentki stomatologicznej, przez rejestratorkę aż do Opiekuna Pacjenta. Nieustannie się rozwija i podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach. W naszej klinice zajmuję się koordynowaniem pracy całej kliniki, a także mediami społecznościowymi.

Swój wolny czas poświęca na samorozwój.

Beata Baranowska

rejestratorka medyczna

W naszym zespole Beata zajmuje się szerokim aspektem rejestracji i obsługi Pacjenta. Praca z ludźmi daje jej dużą przyjemność i widać to po prezencji na stanowisku pracy – zawsze z uśmiechem, gotowa służyć pomocą Pacjentowi w każdym momencie.
Jej hobby to muzyka alternatywna, podróże, spacery po lesie, filmy sci-fi.

Yevheniia Yevtushenko

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna. Osoba bardzo ambitna, stawiająca na ciągły rozwój. Na co dzień empatyczna, życzliwa i uśmiechnięta. Uwielbia asystować przy leczeniu dzieci, które uwielbia zabawiać zwierzątkami z balonów ( miś mocy, konik, piesek itd.)

Świetnie włada językiem polskim i ukraińskim. 

Marzena Gójska

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana Higienistka stomatologiczna z ogromnym zapałem do pracy. Jest w stanie podołać największym utrudnieniom w pracy dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, którą posiada. 
Asystuje podczas zabiegów m.in. z endodoncji, protetyki. Zajmuje się zabiegami higienizacyjnymi oraz wybielaniem zębów.

Karolina Okrój

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Niezwykle delikatna, wyrozumiała i profesjonalna przy zabiegach usuwania kamienia i przebarwień. Asystuje przy wszystkich zabiegach tj. ortodoncja, chirurgia czy leczenie zachowawcze. Karolina na co dzień to osoba, którą zawsze można zobaczyć uśmiechniętą i gotową do niesienia pomocy.

Prywatnie jest szczęśliwą mamą i żoną. Swój czas wolny najbardziej lubi poświęcać rodzinie i bliskim.

Ewelina Okroy-Płotka

asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. W swojej codziennej pracy asystuje podczas wymagających zabiegów protetycznych oraz chirurgicznych. Ewelina to osoba stawiająca na nieustanny rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Bardzo oddana i zaangażowana z łatwością dba o bezpieczeństwo Pacjentów jak i ich komfort podczas zabiegu. W pracy możecie spotkać ją najczęściej w duecie z dr Miłoszem.

Prywatnie Ewelina to dusza artystyczna, która tworzy piękne makijaże. Dodatkowo Ewelina kończy szkołę dla higienistek stomatologicznych by niedługo rozpocząć zabiegi z zakresu profilaktyki jamy ustnej. 

Agata Trepczyk

rejestratorka medyczna

W Klinice zajmuje się profesjonalną obsługą Pacjenta. Jest też w takcie nauki na kierunku higienistki stomatologicznej z którą wiąże przyszłość. Na co dzień niezwykle sympatyczna i życzliwa. Gotowa pomóc każdemu Pacjentowi.

Swój wolny czas poświęca na spotkania z przyjaciółmi oraz na dalszy rozwój zawodowy.

Julia Rybakowska

rejestratorka medyczna

W Klinice zajmuje się profesjonalną obsługą Pacjenta. Poza tym Julia jest studentką magisterki na kierunku zarządzanie. Na co dzień Julia jest osobą uśmiechniętą, życzliwą i bardzo kontaktową.

Profesjonalna obsługa i poczucie zaopiekowania Pacjentem jest dla niej piorytetem.

Swój wolny czas spędza na siłowni oraz grając w piłkę siatkową.

Patrycja Bielińska

lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

W pracy stawia na empatię i komunikację z Pacjentem tak by współpraca była oparta na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Wizyty przeprowadza w pozytywnej i pełnej humoru atmosferze. Stomatologia jest jej nie tylko zawodem, ale także pasją – zwłaszcza stomatologia dziecięca w której znalazła szczególne zamiłowanie.

 

Prywatnie szczęśliwa żona, miłośniczka gotowania i wypieków oraz koncertów – szczególnie tych na żywo.

Ewelina Jarzębowicz

lekarz dentysta

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym, chirurgii oraz protetyce. Na co dzień z wielką przyjemnością działa w dziedzinie endodoncji, która sprawia jej dużą satysfakcję. Leczenie pod mikroskopem traktuje jako priorytet.

Niezwykle precyzyjna, dokładna. Dba o każdy szczegół.

 

Prywatnie większość czasu spędza na rowerze szosowym, którym przemierza setki kilometrów.

Paulina Parys

lekarz dentysta

 

 

Ukończyła studia medyczne na kierunku dentystycznym na Akademii Medycznej w Gdańsku.

W naszej klinice zajmuję się stomatologią dziecięcą. Jej otwartość, empatia i cierpliwość to klucz do kontaktu z naszymi najmniejszymi Pacjentami. Przyjmuje dzieci w każdym wieku.

W pracy stawia na rozwój i nabywanie nowych umiejętności. Uśmiechem potrafi zarazić nawet najbardziej przestraszonego małego Pacjenta.

Prywatnie mama i żona – każdą wolną chwilę poświęca rodzinie i najbliższym.

Julia Śledzińska-Blumensztajn

lekarz dentystaUkończyła studia medyczne na kierunku dentystycznym na Akademii Medycznej w Gdańsku.

W naszej klinice zajmuje się stomatologią ogólną. Szczególną sympatią darzy estetyczne odbudowy oraz protetykę. Dr Julia przyjmuje również dzieci. W pracy stawia na precyzję i dbałość o każdy szczegół przez co chętnie wykorzystuje mikroskop w pracy codziennej.

Prywatnie dr Julia to miłośniczka gotowania i podróży – szczególnie tych organizowanych na własną rękę!