Personel Nowadent

Poznajmy się bliżej!

Nasz Zespół

Klinika Nowadent Beauty & Dental Clinic to miejsce, które połączyło fachowców w dziedzinie stomatologii. Stanowimy zespół specjalistów z dużym doświadczeniem, ogromną empatią do Pacjentów jak i niepohamowaną chęcią rozwijania się i dalszego kształcenia. Z racji tego, że na co dzień widujecie Nas w fartuchach, googlach i maskach, to chcielibyśmy Wam pokazać się nieco z bliska. Kim jesteśmy, kiedy znajdujemy się poza Kliniką? Poznajmy się!

Agnieszka Czaja – Nowacka

lek. dentysta oraz lek. medycyny estetycznej 

Właścicielka Kliniki Nowadent Beauty & Dental Clinic, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej oraz lekarz dentysta. Jest przepełniona pasją, ciepłem i zrozumieniem. Z wielką empatią podchodzi do Pacjentów – ze szczególną delikatnością odnosi się do tych najmłodszych, którzy dopiero co stawiają pierwsze kroki w gabinecie stomatologicznym lub dla których nasz Gabinet wcale nie jest obcy. 
W stomatologii uwielbia odbudowy zębów za pomocą wysoko estetycznych kompozytów.  Z satysfakcją obserwuje zmiany, które zachodzą u Pacjentów poddających się zabiegom z medycyny estetycznej. Kładzie olbrzymi nacisk na estetykę z nastawieniem na indywidualne potrzeby czy wskazania swoich Pacjentów.
Uwielbia wyzwania i z sukcesem finalizuje każdy z nich.
Prywatnie-mama trójki dzieci, z którymi z przyjemnością spędza wolny czas.

Miłosz Nowacki

lek. dentysta

Właściciel Kliniki Nowadent Beauty & Dental Clinic. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. 

Jego celem jest poprawa komfortu życia Pacjentów poprzez uzupełnienia braków zębowych przy zastosowaniu mostów, koron, uzupełnień implantologicznych czy protez.

Duże doświadczenie kliniczne, lata praktyki oraz wiedza zdobyta na przestrzeni lat pozwalają na kompleksowe przygotowanie planu leczenia dla Pacjenta w uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wskazań.

Dba o wysoki komfort Pacjentów podczas zabiegów.

Jego pasją jest podróżowanie, lubi czytać.

Łukasz Drejarz
lek. dentysta, implantolog
Ukończył Curriculum Implantologii na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nam Menem. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), jak również Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE), której celem jest propagowanie wysokich standardów w leczeniu stomatologicznym. Wiedza i umiejętności są dla niego podstawą do osiągania doskonałych i trwałych efektów leczenia. W porozumieniu z Pacjentem wdraża najlepsze dla niego procedury lecznicze. Efekty jego pracy są dla niego źródłem ogromnej satysfakcji, a najwięcej przyjemności dostarcza mu zadowolenie pacjenta.
Monika Zamojska

lek. dentysta

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku oraz członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz ESE – European Society of Endodontology. Dr. Monika przede wszystkim zajmuje się leczeniem endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego, ale również protetyką czy stomatologią estetyczną.
W pracy priorytetem dla niej jest wykonywanie zabiegów w pełni precyzyjnie i profesjonalnie, a za najwyższą wartość uznaje zdrowie Pacjenta jak i efekt finalny estetyczny.
Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Tworzy kompleksowe plany leczenia w oparciu o jedne z najnowszych technologii diagnostycznych (m.in. tomografię komputerową).

Klaudyna Pióro

lek. dentysta

Ortodonta z pasji oraz powołania. W naszej Klinice zajmuje się kompleksowym leczeniem Pacjentów z wadami zgryzu. 

Uczestniczka licznych kursów podnoszących Jej kwalifikacje. 

Prywatnie – miłośniczka gór oraz ceramiki artystycznej.

Izabela Zielińska

lek. dentysta

Jej domeną w stomatologii jest przede wszystkim chirurgia, leczenie zachowawcze, odbudowy estetyczne, protetyka. W pracy kieruje się wartością życzliwości, wsparcia, zrozumienia potrzeb i obaw Pacjenta. Mocno skrupulatna i dokładna. Poprzez swoje zaangażowanie i podejście do Pacjentów udowadnia, że gabinet stomatologiczny może być miejscem przyjaznym i komfortowym. Na co dzień interesuje się projektowaniem wnętrz, docenia naturę i dziką przyrodę. Z przyjemnością podróżuje.
Aleksandra Malotka-Trzebiatowska

lek. dentysta

Ukończyła studia medyczne na kierunku dentystycznym na Akademii Medycznej w Gdańsku.
Jest osobą pełną energii i życzliwości. Kontakt z pacjentem oraz jego zadowolenie z efektów leczenia jest dla niej istotnym wskaźnikiem. Uwielbia pracę z dziećmi, a każde nowe wyzwanie odbiera jako możliwość rozwoju.

Prywatnie bardzo towarzyska i zawsze znajdzie czas na gry planszowe.

Anita Reszka
higienistka stomatologiczna

Z wykształcenia i pasji dyplomowana Higienistka stomatologiczna. Ambitnie podchodzi do swojej pracy, kładzie duży nacisk na stały rozwój. Na co dzień bardzo delikatna i uśmiechnięta. Przekazuje Pacjentom swoją wiedzę, którą uzyskała na licznych szkoleniach, kursach. Jej celem jest edukacja i tworzenie świadomości Pacjentów w zakresie higieny jamy ustnej.
Niezastąpiona przy pracy z Naszymi najmłodszymi Pacjentami, przy których na co dzień asystuje. Ponadto pracuje przy zabiegach z dziedziny protetyki, endodoncji, chirurgii. Jej profesjonalizm i perfekcyjne podejście do Pacjenta jest doceniany podczas zabiegów higienizacyjnych, wybielania czy leczenia przebarwień/infiltracji próchnicy metodą Icon.
Prywatnie mama trójki dzieci, z którymi kocha spędzać czas. Pasjonuje ją podróżowanie kamperem.

Daria Szyszło

Koordynator Kliniki,
Specjalista ds. Social Media

Beata Baranowska

rejestratorka

W naszym zespole Beata zajmuje się szerokim aspektem rejestracji i obsługi Pacjenta. Praca z ludźmi daje jej dużą przyjemność i widać to po prezencji na stanowisku pracy – zawsze z uśmiechem, gotowa służyć pomocą Pacjentowi w każdym momencie.
Jej hobby to muzyka alternatywna, podróże, spacery po lesie, filmy sci-fi.

Joanna Semmerling

rejestratorka / asystentka stomatologiczna

W Klinice zajmuje się obsługą i rejestracją Pacjenta, ale również asystuje lekarzom przy zabiegach m.in. ze stomatologii zachowawczej, chirurgii, endodoncji oraz ortodoncji.
Dyplomowana asystentka stomatologiczna. W trakcie nauki na kierunku Technik Elektroradiolog.
W wolnej chwili lubi malować oraz czytać książki – najbardziej te o tematyce psychologicznej.

Agata Treder

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana Higienistka stomatologiczna z ogromnym zapałem do pracy. Jest w stanie podołać największym utrudnieniom w pracy dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, którą posiada. Ukończyła wiele kursów z zakresu implantologii, wdrażania nowoczesnych technologii w codziennej higienie jamy ustnej Pacjenta czy z opieki nad Pacjentem periodontologicznym.
Asystuje podczas zabiegów m.in. z endodoncji, protetyki. Zajmuje się zabiegami higienizacyjnymi oraz wybielaniem zębów.

Pasjonatka gotowania i kotów.

Karolina Okrój

asystentka stomatologiczna

Dyplomowana Higienistka stomatologiczna z 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Dzięki swojemu podejściu do leczenia zjednała sobie powracające do niej grono Pacjentów. Niezwykle dokładna i profesjonalna przy zabiegach usuwania kamienia i przebarwień. Wspiera leczenie Pacjentów z problemami periodontologicznymi. Asystuje przy zabiegach z implantologii, chirurgii, ortodoncji.

Prywatnie mama dwójki dzieci, które zarażają ją swoim optymizmem i radością. Czas wolny najbardziej lubi spędzać z rodziną na spacerach oraz grach planszowych. Wielka miłośniczka kotów.

Bożena Kostuch

pomoc stomatologiczna

Pomoc stomatologiczna oraz od niedawna dyplomowana asystentka stomatologiczna. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy. Pełna empatii, zrozumienia i zawsze gotowa do działania.
W naszej klinice zajmuje się zapewnieniem odpowiedniej czystości mikrobiologicznej sprzętu używanego do diagnozowania i leczenia, przeprowadza i dokumentuje procesy mycia, dezynfekcji  oraz sterylizacji medycznej.
Prywatnie uwielbia spacery nad morzem oraz czekoladę, w każdej postaci.